Müşteri Hizmetleri     |     4 4 4   0 8   6 6
artdoor bir Güvenler Grup oluşumudur.
HAKKIMIZDA

Güvenler Group bünyesinde faaliyetine başlayan Artdoor müşterilerinin her türlü ahşap doğrama, ihtiyaçları için, en iyi kalite ve hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Grubumuz görev tanımını; müşterilerine her durumda doğrama ihtiyaçlarını sağlayacak kaynakları geliştirmek ve gerçek maliyetli çözümler sunmak için en etkili yolları saptamak olarak belirlemiştir.

Güvenler Group bünyesinde faaliyetine başlayan Artdoor müşterilerinin her türlü ahşap doğrama, ihtiyaçları için, en iyi kalite ve hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Grubumuz görev tanımını; müşterilerine her durumda doğrama gereksinimlerini sağlayacak kaynakları geliştirmek ve gerçek maliyetli çözümler sunmak için en etkili yolları saptamak olarak belirlemiştir.

Evinizi yada sitenizi çağdaş boyuta taşımak ihtiyacı duyduğunuzda, kurumumuzdan daha iyi bir çözüm ortağı bulamazsınız. Görev sorumluluğumuz, teknik uzmanlığımız ve kapsamlı endüstri bilgimiz bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliklerdenbiri olacaktır. Devamlı daha iyiye ulaşma çabası, mobilya ve inşaat sektörlerinde de birçok teknik ve estetik geliştirmeyi beraberinde getirmiştir. Yakın bir zamanda hizmetinize sunduğumuz Showroom'mumuz, doğrama ve mobilya alanındaki yeni atılımlarımız ve yeni ürün yelpazemizle sizlere en iyi hizmeti verecek olmanın haklı gururunu bize yaşatmaktadır.

Müşteri sayımızı ilke ve amaçlarımız ile paralel artırmayı hedeflerken amacımıza bugüne kadarsadık kaldığımız gibi bundan sonra da kalacağız.Güvenler Group ve Artdoor'un hedefi, Artvin ve Türkiye çapında özgün doğrama ve mobilya avantajlarını kullanıcıya yaşatmaktır.